Online Mağazamız Hakkında

HONEYFLORALS - BAL VE ARI ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE SATIŞI
Mağazamızda Süzme Ham Bal Çeşitlerimizi ve Kara Kovan Petek Ballarımızı Bulabilirsiniz. Ayrıca Propolis ve Polen Çeşitlerimiz İle Sizlere En Az Bal Kadar Değerli Diğer Arı Ürünlerimizi Sunuyoruz.

Honeyflorals olarak yeni kurulduğumuz 2020 yılında ve sonrası için ileriye umutla bakıyoruz. Amacımız bal ve diğer arı ürünlerini kendi saf ve doğal içeriğini bozmadan tüketiciye ulaştırmak ve tüketicide arı ürünlerine karşı pozitif bir algı oluşturmak olarak kısaca özetleyebiliriz.

20 yılı aşkın aktif olarak ve son 15 yılda profosyonel gezgin arıcılık faaliyeti yapmaktayız. Ağırlıklı olarak çiçek balı ve kestane balı üretimine odaklanmaktayız. Bunun yanında arı kolonilerinin ıslahı ve bal veriminin artırılması için ana arı üretimi de gerçekleştirmekteyiz.

Gezgin arıcılık faaliyetinden dolayı Trabzon, Erzincan ve Antalya illeri arasında yılın farklı zamanlarında arıcılık faaliyeti yapıyoruz. Kendi üretimimiz olan doğal balı tüketiciye ulaştırmak istiyoruz. Amacımız ham yani işlenmemiş doğal balı tüketiciyle buluşturmak

Ülkemizde bal ve arı ürünlerine gösterilen ilginin yetersiz olduğunu ve en az bal kadar değerli olan diğer arı ürünlerinin tüketilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu platform vasıtasıyla siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi pazarlamanın yanı sıra arıcılık ve arı ürünlerine olan ilginin gelişmesi ve bu sektörde dünya üçüncüsü olan ülkemizi daha ileri seviye taşıma amacıyla hareket ediyor olacağız.